PBR50L24
Hammond ManufacturingHammond Manufacturing
Hammond Manufacturing
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PBR50L24
Kaihanga / Waitohu: Hammond Manufacturing
Whakaahuatanga hua BULB LIGHT 24VDC 7W
Ngā Rauemi: PBR50L24.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PBR50L24
Tau Wae PBR50L24 Kaihanga Hammond Manufacturing
Whakaahuatanga BULB LIGHT 24VDC 7W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 13641 pcs Pepa Raraunga PBR50L24.pdf
Taumaha - Tuhinga o mua 24VDC
Momo Bulb Kāhua Whakamutunga -
Raupapa PBR Ētahi Ingoa HM1644
PBR50L24-ND
Tae Mahi -25°C ~ 45°C Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable