PBR50L115
Hammond ManufacturingHammond Manufacturing
Hammond Manufacturing
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PBR50L115
Kaihanga / Waitohu: Hammond Manufacturing
Whakaahuatanga hua BULB LIGHT 115VDC 7W
Ngā Rauemi: PBR50L115.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PBR50L115
Tau Wae PBR50L115 Kaihanga Hammond Manufacturing
Whakaahuatanga BULB LIGHT 115VDC 7W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 16586 pcs Pepa Raraunga PBR50L115.pdf
Taumaha - Tuhinga o mua 115VDC
Momo Bulb Kāhua Whakamutunga -
Raupapa PBR Ētahi Ingoa HM1643
PBR50L115-ND
Tae Mahi -25°C ~ 45°C Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable