HWM2432U26BK
Hammond ManufacturingHammond Manufacturing
Hammond Manufacturing
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: HWM2432U26BK
Kaihanga / Waitohu: Hammond Manufacturing
Whakaahuatanga hua 32U 26IN SWING OUT WALL MOUNT
Ngā Rauemi: 1.HWM2432U26BK.pdf2.HWM2432U26BK.pdf3.HWM2432U26BK.pdf4.HWM2432U26BK.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 89 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 89 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o HWM2432U26BK
Tau Wae HWM2432U26BK Kaihanga Hammond Manufacturing
Taumaha 205 lbs (93kg) Tuhinga o mua Sides, Top, Door
Momo Equipment Cabinet Kāhua Enclosed, Bottom, Front, Sides, Top
Mōhiohio Shipping Drop shipped from the Manufacturer's Warehouse Raupapa HWM
Whakatairanga Rara One Pair Tuhinga Metal, Steel
Te Tae Kaituku Taeke 4 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ngā āhuatanga Cable Entry Systems, Wall Mount Door Glass (Front), Steel (Rear)
Kaupapa - Paewhiri 26.000" L x 19.000" W x 56.000" H (660.40mm x 482.60mm x 1422.40mm) Kaupapa - Whānui 31.693" L x 24.685" W x 62.756" H (805.00mm x 627.00mm x 1594.00mm)
Whakaahuatanga Taipitopito Metal, Steel Equipment Cabinet Enclosed, Bottom, Front, Sides, Top 31.693" L x 24.685" W x 62.756" H (805.00mm x 627.00mm x 1594.00mm) Black Tae Black