HWM2432U20BK
Hammond ManufacturingHammond Manufacturing
Hammond Manufacturing
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: HWM2432U20BK
Kaihanga / Waitohu: Hammond Manufacturing
Whakaahuatanga hua 32U 20IN SWING OUT WALL MOUNT
Ngā Rauemi: 1.HWM2432U20BK.pdf2.HWM2432U20BK.pdf3.HWM2432U20BK.pdf4.HWM2432U20BK.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 88 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 88 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o HWM2432U20BK
Tau Wae HWM2432U20BK Kaihanga Hammond Manufacturing
Taumaha 185 lbs (83.9kg) Tuhinga o mua Sides, Top, Door
Momo Equipment Cabinet Kāhua Enclosed, Bottom, Front, Sides, Top
Mōhiohio Shipping Drop shipped from the Manufacturer's Warehouse Raupapa HWM
Whakatairanga Rara One Pair Tuhinga Metal, Steel
Te Tae Kaituku Taeke 4 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ngā āhuatanga Cable Entry Systems, Wall Mount Door Glass (Front), Steel (Rear)
Kaupapa - Paewhiri 20.000" L x 19.000" W x 56.000" H (508.00mm x 482.60mm x 1422.40mm) Kaupapa - Whānui 24.709" L x 24.685" W x 62.756" H (653.00mm x 627.00mm x 1594.00mm)
Whakaahuatanga Taipitopito Metal, Steel Equipment Cabinet Enclosed, Bottom, Front, Sides, Top 24.709" L x 24.685" W x 62.756" H (653.00mm x 627.00mm x 1594.00mm) Black Tae Black