DTS3285A230N4SS
Hammond ManufacturingHammond Manufacturing
Hammond Manufacturing
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: DTS3285A230N4SS
Kaihanga / Waitohu: Hammond Manufacturing
Whakaahuatanga hua AIR CONDITIONER
Ngā Rauemi: 1.DTS3285A230N4SS.pdf2.DTS3285A230N4SS.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 19 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 19 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DTS3285A230N4SS
Tau Wae DTS3285A230N4SS Kaihanga Hammond Manufacturing
He Rahinga Kei te wātea 19 pcs Pepa Raraunga 1.DTS3285A230N4SS.pdf2.DTS3285A230N4SS.pdf
Taumaha 155 lbs (70.3kg) Momotuhi - Whakauru 230VAC
Momo Air Conditioning Unit Ngā whakaaturanga A/C Unit, 9000 BTU
Rahi / Rahi 14.45" L x 15.98" W x 53.03" H (367.0mm x 406.0mm x 1347.0mm) Mōhiohio Shipping Drop shipped from the Manufacturer's Warehouse
Raupapa DTS Te Tae Kaituku Taeke 4 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Whakaahuatanga Taipitopito Rack A/C Unit, 9000 BTU 14.45" L x 15.98" W x 53.03" H (367.0mm x 406.0mm x 1347.0mm)