DTS3281A230N4SS
Hammond ManufacturingHammond Manufacturing
Hammond Manufacturing
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: DTS3281A230N4SS
Kaihanga / Waitohu: Hammond Manufacturing
Whakaahuatanga hua AIR CONDITIONER 7500BTU SIDE MT
Ngā Rauemi: DTS3281A230N4SS.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 20 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 20 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DTS3281A230N4SS
Tau Wae DTS3281A230N4SS Kaihanga Hammond Manufacturing
He Rahinga Kei te wātea 20 pcs Pepa Raraunga DTS3281A230N4SS.pdf
Taumaha 120 lbs (54.4kg) Momotuhi - Whakauru 230VAC
Momo Air Conditioning Unit Ngā whakaaturanga A/C Unit, 7500 BTU
Rahi / Rahi 15.55" L x 12.77" W x 47.61" H (395.0mm x 324.4mm x 1209.3mm) Mōhiohio Shipping Drop shipped from the Manufacturer's Warehouse
Raupapa DTS Te Tae Kaituku Taeke 4 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Whakaahuatanga Taipitopito Rack A/C Unit, 7500 BTU 15.55" L x 12.77" W x 47.61" H (395.0mm x 324.4mm x 1209.3mm)