DNFF120LG115
Hua Hua
Tau Wae: DNFF120LG115
Kaihanga / Waitohu: Hammond Manufacturing
Whakaahuatanga hua FAN KIT 120MM LT GRY 115VAC 5PCS
Ngā Rauemi: DNFF120LG115.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DNFF120LG115
Tau Wae DNFF120LG115 Kaihanga Hammond Manufacturing
Whakaahuatanga FAN KIT 120MM LT GRY 115VAC 5PCS Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1976 pcs Pepa Raraunga DNFF120LG115.pdf
Taumaha 2 lbs (907.2g) Momotuhi - Whakauru 115VAC
Momo Fan Ngā whakaaturanga Fan, AC, Square, 105 CFM
Rahi / Rahi 5.91" L x 5.91" W x 2.41" H (150.1mm x 150.1mm x 61.2mm) Mōhiohio Shipping Shipped from Digi-Key
Raupapa DNFF Te Tae Kaituku Taeke 4 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Whakaahuatanga Taipitopito Rack Fan, AC, Square, 105 CFM 5.91" L x 5.91" W x 2.41" H (150.1mm x 150.1mm x 61.2mm)