DNFF120GY115
Hua Hua
Tau Wae: DNFF120GY115
Kaihanga / Waitohu: Hammond Manufacturing
Whakaahuatanga hua FAN KIT 120MM GRAY 115VAC 5PCS
Ngā Rauemi: DNFF120GY115.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DNFF120GY115
Tau Wae DNFF120GY115 Kaihanga Hammond Manufacturing
Whakaahuatanga FAN KIT 120MM GRAY 115VAC 5PCS Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 2265 pcs Pepa Raraunga DNFF120GY115.pdf
Taumaha 2 lbs (907.2g) Momotuhi - Whakauru 115VAC
Momo Fan Ngā whakaaturanga Fan, AC, Square, 105 CFM
Rahi / Rahi 5.91" L x 5.91" W x 2.41" H (150.1mm x 150.1mm x 61.2mm) Mōhiohio Shipping Shipped from Digi-Key
Raupapa DNFF Ētahi Ingoa DNFF120GY115-ND
HM2217
Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable Te Tae Kaituku Taeke 4 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Whakaahuatanga Taipitopito Rack Fan, AC, Square, 105 CFM 5.91" L x 5.91" W x 2.41" H (150.1mm x 150.1mm x 61.2mm)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
DNFF120LG230
DNFF120LG230
Kaihanga: Hammond Manufacturing
Whakaahuatanga: FAN KIT 120MM LT GRY 230VAC 5PCS
I roto i te taonga: 1955 pcs
Tikiake: DNFF120LG230.pdf
RFQ
DNFF080LG230
DNFF080LG230
Whakaahuatanga: FAN KIT 80MM LT GRY 230VAC 5PCS
I roto i te taonga: 1774 pcs
Tikiake: DNFF080LG230.pdf
RFQ
DNFG
DNFG
Whakaahuatanga: FAN GUARD METAL 120MM W/HARDWARE