1590QFBK
Hammond ManufacturingHammond Manufacturing
1590QFBK Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 1590QFBK
Kaihanga / Waitohu: Hammond Manufacturing
Whakaahuatanga hua BOX ALUM BLACK 4.72"L X 4.72"W
Ngā Rauemi: 1.1590QFBK.pdf2.1590QFBK.pdf
250 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 1590QFBK
Tau Wae 1590QFBK Kaihanga Hammond Manufacturing
He Rahinga Kei te wātea 4887 pcs Pepa Raraunga 1.1590QFBK.pdf2.1590QFBK.pdf
Taumaha - Te matotoru 0.080" (2.03mm)
Rahi / Rahi 4.724" L x 4.724" W (120.00mm x 119.99mm) Mōhiohio Shipping Shipped from Digi-Key
Raupapa 1590F Ratonga IP54
Ētahi Ingoa 1590QFBK-ND
HM3646
Q2287219
Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable
Ko te Whakatau Whakamatau - Tuhinga Metal, Aluminum
Te Tae Kaituku Taeke 4 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei 1.398" (35.51mm) Ngā āhuatanga EMI Shielded
Whakaahuatanga Taipitopito Box with Mounting Flange Metal, Aluminum Black Cover Included 4.724" L x 4.724" W (120.00mm x 119.99mm) X 1.398" (35.51mm) Hoahoa Cover Included
Puka Momo Box with Mounting Flange Tae Black
Area (L x W) 22.3 in² (144 cm²)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
1590QF
1590QF
Kaihanga: Hammond Manufacturing
Whakaahuatanga: BOX ALUM UNPAINTED 4.72"LX4.72"W
I roto i te taonga: 5305 pcs
Tikiake: 1590QF.pdf
RFQ
1590R1
1590R1
Whakaahuatanga: BOX ALUM UNPAINTED 7.56"LX4.38"W
I roto i te taonga: 5573 pcs
Tikiake: 1590R1.pdf
RFQ
1590PP
1590PP
Whakaahuatanga: BOX ALUM UNPAINTED 4.76"LX3.74"W
Tikiake: 1590PP.pdf
1590PPBK
1590PPBK
Whakaahuatanga: BOX ALUM BLACK 4.76"L X 3.74"W
Tikiake: 1590PPBK.pdf
1590R
1590R
Whakaahuatanga: BOX ALUM UNPAINTED 7.56"LX4.37"W