1590KKFBK
Hammond ManufacturingHammond Manufacturing
1590KKFBK Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 1590KKFBK
Kaihanga / Waitohu: Hammond Manufacturing
Whakaahuatanga hua BOX ALUM BLACK 4.9"L X 4.9"W
Ngā Rauemi: 1.1590KKFBK.pdf2.1590KKFBK.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 1590KKFBK
Tau Wae 1590KKFBK Kaihanga Hammond Manufacturing
He Rahinga Kei te wātea 3454 pcs Pepa Raraunga 1.1590KKFBK.pdf2.1590KKFBK.pdf
Taumaha 1.1 lbs (499g) Te matotoru 0.098" (2.49mm)
Rahi / Rahi 4.902" L x 4.902" W (124.51mm x 124.51mm) Mōhiohio Shipping Shipped from Digi-Key
Raupapa 1590F Ratonga IP54
Ētahi Ingoa 1590KKFBK-ND
HM3610
Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable
Ko te Whakatau Whakamatau - Tuhinga Metal, Aluminum
Te Tae Kaituku Taeke 4 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei 2.303" (58.50mm) Ngā āhuatanga EMI Shielded
Whakaahuatanga Taipitopito Box with Mounting Flange Metal, Aluminum Black Cover Included 4.902" L x 4.902" W (124.51mm x 124.51mm) X 2.303" (58.50mm) Hoahoa Cover Included
Puka Momo Box with Mounting Flange Tae Black
Area (L x W) 24.0 in² (155 cm²)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
1590L
1590L
Kaihanga: Hammond Manufacturing
Whakaahuatanga: BOX ALUM UNPAINTED 3.98"LX1.97"W