1590KFBK
Hammond ManufacturingHammond Manufacturing
1590KFBK Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 1590KFBK
Kaihanga / Waitohu: Hammond Manufacturing
Whakaahuatanga hua BOX ALUM BLACK 4.92"L X 4.92"W
Ngā Rauemi: 1.1590KFBK.pdf2.1590KFBK.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 1590KFBK
Tau Wae 1590KFBK Kaihanga Hammond Manufacturing
He Rahinga Kei te wātea 3613 pcs Pepa Raraunga 1.1590KFBK.pdf2.1590KFBK.pdf
Taumaha 1.1 lbs (499g) Te matotoru 0.080" (2.03mm)
Rahi / Rahi 4.921" L x 4.921" W (124.99mm x 124.99mm) Mōhiohio Shipping Shipped from Digi-Key
Raupapa 1590F Ratonga IP54
Ētahi Ingoa 1590KFBK-ND
HM3606
Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable
Ko te Whakatau Whakamatau - Tuhinga Metal, Aluminum
Te Tae Kaituku Taeke 4 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei 3.169" (80.49mm) Ngā āhuatanga EMI Shielded
Whakaahuatanga Taipitopito Box with Mounting Flange Metal, Aluminum Black Cover Included 4.921" L x 4.921" W (124.99mm x 124.99mm) X 3.169" (80.49mm) Hoahoa Cover Included
Puka Momo Box with Mounting Flange Tae Black
Area (L x W) 24.2 in² (156 cm²)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
1590KBK
1590KBK
Kaihanga: Hammond Manufacturing
Whakaahuatanga: BOX ALUM BLACK 4.92"L X 4.92"W
I roto i te taonga: 5088 pcs
Tikiake: 1590KBK.pdf
RFQ
1590K430
1590K430
Whakaahuatanga: BOX ZINC UNPAINTED 4.39"LX2.43"W
I roto i te taonga: 13027 pcs
Tikiake: 1590K430.pdf
RFQ
1590K
1590K
Whakaahuatanga: BOX ALUM UNPAINTED 4.92"LX4.92"W
Tikiake: 1590K.pdf
1590KKBK
1590KKBK
Whakaahuatanga: BOX ALUM BLACK 4.9"L X 4.9"W
Tikiake: 1590KKBK.pdf
1590KKF
1590KKF
Whakaahuatanga: BOX ALUM UNPAINTED 4.9"L X 4.9"W
Tikiake: 1590KKF.pdf
1590KK
1590KK
Tikiake: 1590KK.pdf
1590KF
1590KF