1590JFBK
Hammond ManufacturingHammond Manufacturing
1590JFBK Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 1590JFBK
Kaihanga / Waitohu: Hammond Manufacturing
Whakaahuatanga hua BOX ALUM BLACK 5.71"L X 3.74"W
Ngā Rauemi: 1.1590JFBK.pdf2.1590JFBK.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 1590JFBK
Tau Wae 1590JFBK Kaihanga Hammond Manufacturing
He Rahinga Kei te wātea 4875 pcs Pepa Raraunga 1.1590JFBK.pdf2.1590JFBK.pdf
Taumaha 0.703 lb (318.88g) Te matotoru 0.080" (2.03mm)
Rahi / Rahi 5.709" L x 3.740" W (145.01mm x 95.00mm) Mōhiohio Shipping Shipped from Digi-Key
Raupapa 1590F Ratonga IP54
Ētahi Ingoa 1590JFBK-ND
HM1920
Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable
Ko te Whakatau Whakamatau - Tuhinga Metal, Aluminum
Te Tae Kaituku Taeke 4 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei 1.988" (50.50mm) Ngā āhuatanga EMI Shielded
Whakaahuatanga Taipitopito Box with Mounting Flange Metal, Aluminum Black Cover Included 5.709" L x 3.740" W (145.01mm x 95.00mm) X 1.988" (50.50mm) Hoahoa Cover Included
Puka Momo Box with Mounting Flange Tae Black
Area (L x W) 21.4 in² (138 cm²)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
1590J
1590J
Kaihanga: Hammond Manufacturing
Whakaahuatanga: BOX ALUM UNPAINTED 5.71"LX3.74"W
I roto i te taonga: 12137 pcs
Tikiake: 1590J.pdf
RFQ
1590HGASKET
1590HGASKET
Whakaahuatanga: GASKET
I roto i te taonga: 56312 pcs
Tikiake: 1590HGASKET.pdf
RFQ
1590HGY
1590HGY
Whakaahuatanga: BOX ALUM GRAY 2.07"L X 1.5"W
Tikiake:
1590JF
1590JF
Tikiake: 1590JF.pdf
1590K430
1590K430
Whakaahuatanga: BOX ZINC UNPAINTED 4.39"LX2.43"W
Tikiake: 1590K430.pdf
1590JGASKET
1590JGASKET
Whakaahuatanga: GASKET
Tikiake: 1590JGASKET.pdf
1590K431
1590K431
Whakaahuatanga: BOX ZINC UNPAINTED 4.72"LX3.7"W
Tikiake: 1590K431.pdf
1590JBK
1590JBK
Whakaahuatanga: BOX ALUM BLACK 5.71"L X 3.74"W
Tikiake: 1590JBK.pdf
1590K432
1590K432
Whakaahuatanga: BOX ZINC UNPAINTED 7.4"LX4.72"W
Tikiake: 1590K432.pdf
1590K
1590K
Whakaahuatanga: BOX ALUM UNPAINTED 4.92"LX4.92"W