1590HFBK
Hammond ManufacturingHammond Manufacturing
1590HFBK Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 1590HFBK
Kaihanga / Waitohu: Hammond Manufacturing
Whakaahuatanga hua BOX ALUM BLACK 2.07"L X 1.5"W
Ngā Rauemi: 1.1590HFBK.pdf2.1590HFBK.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 1590HFBK
Tau Wae 1590HFBK Kaihanga Hammond Manufacturing
He Rahinga Kei te wātea 11136 pcs Pepa Raraunga 1.1590HFBK.pdf2.1590HFBK.pdf
Taumaha 0.125 lb (56.7g) Te matotoru 0.080" (2.03mm)
Rahi / Rahi 2.067" L x 1.496" W (52.50mm x 38.00mm) Mōhiohio Shipping Shipped from Digi-Key
Raupapa 1590F Ratonga IP54
Ētahi Ingoa 1590HFBK-ND
HM3599
Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable
Ko te Whakatau Whakamatau - Tuhinga Metal, Aluminum
Te Tae Kaituku Taeke 4 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei 1.280" (32.51mm) Ngā āhuatanga EMI Shielded
Whakaahuatanga Taipitopito Box with Mounting Flange Metal, Aluminum Black Cover Included 2.067" L x 1.496" W (52.50mm x 38.00mm) X 1.280" (32.51mm) Hoahoa Cover Included
Puka Momo Box with Mounting Flange Tae Black
Area (L x W) 3.08 in² (19.9 cm²)