1589T48F116
Hammond ManufacturingHammond Manufacturing
1589T48F116 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 1589T48F116
Kaihanga / Waitohu: Hammond Manufacturing
Whakaahuatanga hua POWER STRIP 48" 20A 16OUT 6'C
Ngā Rauemi: 1.1589T48F116.pdf2.1589T48F116.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 911 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 911 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 1589T48F116
Tau Wae 1589T48F116 Kaihanga Hammond Manufacturing
Whakaahuatanga POWER STRIP 48" 20A 16OUT 6'C Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 911 pcs Pepa Raraunga 1.1589T48F116.pdf2.1589T48F116.pdf
Taumaha - Momotuhi - Whakauru 120V
Te Poari Whare Aluminum Ngā āhuatanga -
Energy - Anei - Max 20A