1589T48F1
Hammond ManufacturingHammond Manufacturing
1589T48F1 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 1589T48F1
Kaihanga / Waitohu: Hammond Manufacturing
Whakaahuatanga hua POWER STRIP 48" 20A 8OUT 6'CR
Ngā Rauemi: 1.1589T48F1.pdf2.1589T48F1.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 1589T48F1
Tau Wae 1589T48F1 Kaihanga Hammond Manufacturing
Whakaahuatanga POWER STRIP 48" 20A 8OUT 6'CR Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1069 pcs Pepa Raraunga 1.1589T48F1.pdf2.1589T48F1.pdf
Taumaha - Momotuhi - Whakauru 120V
Te Poari Whare Aluminum Ngā āhuatanga -
Energy - Anei - Max 20A
Raina Rita 6' (1.83m) Hononga - Whakaputa AC NEMA 5-20R
Hononga - Whakauru AC NEMA 5-20P Whakaaetanga CSA, UL
Ngā putanga AC 8
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
1589T48F116
1589T48F116
Kaihanga: Hammond Manufacturing
Whakaahuatanga: POWER STRIP 48" 20A 16OUT 6'C