1555J2F17GY
Hammond ManufacturingHammond Manufacturing
1555J2F17GY Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 1555J2F17GY
Kaihanga / Waitohu: Hammond Manufacturing
Whakaahuatanga hua BOX PLASTIC GRAY 6.3"L X 3.57"W
Ngā Rauemi: 1555J2F17GY.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 1555J2F17GY
Tau Wae 1555J2F17GY Kaihanga Hammond Manufacturing
He Rahinga Kei te wātea 6653 pcs Pepa Raraunga 1555J2F17GY.pdf
Taumaha - Te matotoru 0.157" (4.00mm)
Rahi / Rahi 6.297" L x 3.574" W (159.94mm x 90.78mm) Mōhiohio Shipping Shipped from Digi-Key
Raupapa 1555F Ratonga IP67, NEMA 4,4X,12,13, UL-508
Ētahi Ingoa HM391 Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable
Ko te Whakatau Whakamatau UL94 5VA, UL94 V-0 Tuhinga Plastic, Polycarbonate
Te Tae Kaituku Taeke 4 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei 1.465" (37.21mm) Ngā āhuatanga PCB Supports, Watertight
Whakaahuatanga Taipitopito Box with Mounting Flange Plastic, Polycarbonate Gray Cover Included 6.297" L x 3.574" W (159.94mm x 90.78mm) X 1.465" (37.21mm) Hoahoa Cover Included
Puka Momo Box with Mounting Flange Tae Gray
Area (L x W) 22.4 in² (145 cm²)