1555H2F42GY
Hammond ManufacturingHammond Manufacturing
1555H2F42GY Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 1555H2F42GY
Kaihanga / Waitohu: Hammond Manufacturing
Whakaahuatanga hua BOX PLASTIC GRAY 7.09"L X 4.72"W
Ngā Rauemi: 1555H2F42GY.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 1555H2F42GY
Tau Wae 1555H2F42GY Kaihanga Hammond Manufacturing
He Rahinga Kei te wātea 5272 pcs Pepa Raraunga 1555H2F42GY.pdf
Taumaha - Te matotoru 0.157" (4.00mm)
Rahi / Rahi 7.086" L x 4.723" W (179.98mm x 119.96mm) Mōhiohio Shipping Shipped from Digi-Key
Raupapa 1555F Ratonga IP67, NEMA 4,4X,12,13, UL-508
Ētahi Ingoa HM479 Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable
Ko te Whakatau Whakamatau UL94 5VA, UL94 V-0 Tuhinga Plastic, Polycarbonate
Te Tae Kaituku Taeke 4 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei 2.441" (62.00mm) Ngā āhuatanga PCB Supports, Watertight
Whakaahuatanga Taipitopito Box with Mounting Flange Plastic, Polycarbonate Gray Cover Included 7.086" L x 4.723" W (179.98mm x 119.96mm) X 2.441" (62.00mm) Hoahoa Cover Included
Puka Momo Box with Mounting Flange Tae Gray
Area (L x W) 33.5 in² (216 cm²)