1550WEBK
Hammond ManufacturingHammond Manufacturing
1550WEBK Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 1550WEBK
Kaihanga / Waitohu: Hammond Manufacturing
Whakaahuatanga hua BOX ALUM BLACK 6.73"L X 4.76"W
Ngā Rauemi: 1550WEBK.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 1550WEBK
Tau Wae 1550WEBK Kaihanga Hammond Manufacturing
He Rahinga Kei te wātea 6891 pcs Pepa Raraunga 1550WEBK.pdf
Taumaha - Te matotoru 0.079" (2.01mm)
Rahi / Rahi 6.732" L x 4.764" W (170.99mm x 121.01mm) Mōhiohio Shipping Shipped from Digi-Key
Raupapa 1550W Ratonga IP66
Ētahi Ingoa HM1215 Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable
Ko te Whakatau Whakamatau - Tuhinga Metal, Aluminum
Te Tae Kaituku Taeke 4 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei 2.169" (55.09mm) Ngā āhuatanga Watertight
Whakaahuatanga Taipitopito Box Metal, Aluminum Black Cover Included 6.732" L x 4.764" W (170.99mm x 121.01mm) X 2.169" (55.09mm) Hoahoa Cover Included
Puka Momo Box Tae Black
Area (L x W) 32.1 in² (207 cm²)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
1550WH
1550WH
Kaihanga: Hammond Manufacturing
Whakaahuatanga: BOX ALUM UNPAINTED 8.74"LX5.75"W
I roto i te taonga: 4242 pcs
Tikiake: 1550WH.pdf
RFQ
1550WHBK
1550WHBK
Whakaahuatanga: BOX ALUM BLACK 8.74"L X 5.75"W
I roto i te taonga: 3474 pcs
Tikiake: 1550WHBK.pdf
RFQ
1550WG
1550WG
Tikiake: 1550WG.pdf
1550WFBK
1550WFBK
Whakaahuatanga: BOX ALUM BLACK 6.73"L X 4.76"W
Tikiake: 1550WFBK.pdf
1550WD
1550WD
Whakaahuatanga: BOX ALUM UNPAINTED 4.51"LX2.52"W
Tikiake: 1550WD.pdf
1550WC
1550WC
Whakaahuatanga: BOX ALUM UNPAINTED 4.53"LX3.54"W
Tikiake: 1550WC.pdf
1550WF
1550WF
Whakaahuatanga: BOX ALUM UNPAINTED 6.73"LX4.76"W
Tikiake: 1550WF.pdf
1550WE
1550WE