1550WBBK
Hammond ManufacturingHammond Manufacturing
1550WBBK Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 1550WBBK
Kaihanga / Waitohu: Hammond Manufacturing
Whakaahuatanga hua BOX ALUM BLACK 4.51"L X 2.52"W
Ngā Rauemi: 1550WBBK.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 1550WBBK
Tau Wae 1550WBBK Kaihanga Hammond Manufacturing
He Rahinga Kei te wātea 12732 pcs Pepa Raraunga 1550WBBK.pdf
Taumaha - Te matotoru 0.059" (1.50mm)
Rahi / Rahi 4.508" L x 2.520" W (114.50mm x 64.00mm) Mōhiohio Shipping Shipped from Digi-Key
Raupapa 1550W Ratonga IP66
Ētahi Ingoa HM1209 Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable
Ko te Whakatau Whakamatau - Tuhinga Metal, Aluminum
Te Tae Kaituku Taeke 4 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei 1.185" (30.10mm) Ngā āhuatanga Watertight
Whakaahuatanga Taipitopito Box Metal, Aluminum Black Cover Included 4.508" L x 2.520" W (114.50mm x 64.00mm) X 1.185" (30.10mm) Hoahoa Cover Included
Puka Momo Box Tae Black
Area (L x W) 11.5 in² (74 cm²)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
1550WA
1550WA
Kaihanga: Hammond Manufacturing
Whakaahuatanga: BOX ALUM UNPAINTED 3.5"LX1.38"W
I roto i te taonga: 20275 pcs
Tikiake: 1550WA.pdf
RFQ
1550WCBK
1550WCBK
Whakaahuatanga: BOX ALUM BLACK 4.53"L X 3.54"W
I roto i te taonga: 11046 pcs
Tikiake: 1550WCBK.pdf
RFQ
1550QBK
1550QBK
Whakaahuatanga: BOX ALUM BLACK 2.36"L X 2.17"W
Tikiake: 1550QBK.pdf
1550WE
1550WE
Whakaahuatanga: BOX ALUM UNPAINTED 6.73"LX4.76"W
Tikiake: 1550WE.pdf
1550WB
1550WB
Whakaahuatanga: BOX ALUM UNPAINTED 4.51"LX2.52"W