1455L1202BK
Hammond ManufacturingHammond Manufacturing
1455L1202BK Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 1455L1202BK
Kaihanga / Waitohu: Hammond Manufacturing
Whakaahuatanga hua BOX ALUM BLACK 4.72"L X 4.06"W
Ngā Rauemi: 1455L1202BK.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 1455L1202BK
Tau Wae 1455L1202BK Kaihanga Hammond Manufacturing
He Rahinga Kei te wātea 6557 pcs Pepa Raraunga 1455L1202BK.pdf
Taumaha - Te matotoru 0.060" (1.52mm)
Rahi / Rahi 4.724" L x 4.055" W (120.00mm x 103.00mm) Mōhiohio Shipping Shipped from Digi-Key
Raupapa 1455 Ratonga -
Ētahi Ingoa 1455L1202BK-ND
HM1727
Q2542994B
Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable
Ko te Whakatau Whakamatau - Tuhinga Metal, Aluminum; Plastic
Te Tae Kaituku Taeke 4 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei 1.201" (30.51mm) Ngā āhuatanga Card Guides
Whakaahuatanga Taipitopito Box Metal, Aluminum; Plastic Black End Panel(s) 4.724" L x 4.055" W (120.00mm x 103.00mm) X 1.201" (30.51mm) Hoahoa End Panel(s)
Puka Momo Box Tae Black
Area (L x W) 19.2 in² (124 cm²)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
1455L1601RD
1455L1601RD
Kaihanga: Hammond Manufacturing
Whakaahuatanga: BOX ALUM RED 6.3"L X 4.06"W
I roto i te taonga: 4996 pcs
Tikiake: 1455L1601RD.pdf
RFQ
1455KPLY-10
1455KPLY-10
Whakaahuatanga: BEZEL SOLID PLAS YELLOW 10/PACK
I roto i te taonga: 8283 pcs
Tikiake:
RFQ
1455L1602
1455L1602
Whakaahuatanga: BOX ALUM NATURAL 6.3"LX4.06"W
Tikiake: 1455L1602.pdf
1455L1601BK
1455L1601BK
Whakaahuatanga: BOX ALUM BLACK 6.3"L X 4.06"W
Tikiake: 1455L1601BK.pdf
Whakaahuatanga: BOX ALUM BLACK 4.72"L X 4.06"W
Tikiake: 1455L1201BK.pdf