1455L1201BK
Hammond ManufacturingHammond Manufacturing
1455L1201BK Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 1455L1201BK
Kaihanga / Waitohu: Hammond Manufacturing
Whakaahuatanga hua BOX ALUM BLACK 4.72"L X 4.06"W
Ngā Rauemi: 1.1455L1201BK.pdf2.1455L1201BK.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 1455L1201BK
Tau Wae 1455L1201BK Kaihanga Hammond Manufacturing
He Rahinga Kei te wātea 6148 pcs Pepa Raraunga 1.1455L1201BK.pdf2.1455L1201BK.pdf
Taumaha 0.4 lb (181.44g) Te matotoru 0.060" (1.52mm)
Rahi / Rahi 4.724" L x 4.055" W (120.00mm x 103.00mm) Mōhiohio Shipping Shipped from Digi-Key
Raupapa 1455 Ratonga -
Ētahi Ingoa 1455L1201BK-ND
HM1499
Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable
Ko te Whakatau Whakamatau - Tuhinga Metal, Aluminum
Te Tae Kaituku Taeke 4 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei 1.201" (30.51mm) Ngā āhuatanga Card Guides
Whakaahuatanga Taipitopito Box Metal, Aluminum Black End Panel(s) 4.724" L x 4.055" W (120.00mm x 103.00mm) X 1.201" (30.51mm) Hoahoa End Panel(s)
Puka Momo Box Tae Black
Area (L x W) 19.2 in² (124 cm²)