1447AJ10
Hua Hua
Tau Wae: 1447AJ10
Kaihanga / Waitohu: Hammond Manufacturing
Whakaahuatanga hua BOX STEEL GRAY 42"L X 37.38"W
Ngā Rauemi: 1.1447AJ10.pdf2.1447AJ10.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 126 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 126 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 1447AJ10
Tau Wae 1447AJ10 Kaihanga Hammond Manufacturing
He Rahinga Kei te wātea 126 pcs Pepa Raraunga 1.1447AJ10.pdf2.1447AJ10.pdf
Taumaha 189 lbs (85.7kg) Te matotoru 14 Gauge
Rahi / Rahi 42.000" L x 37.380" W (1066.80mm x 949.45mm) Mōhiohio Shipping Drop shipped from the Manufacturer's Warehouse
Raupapa 1447A Ratonga IP54, JIC EGP-1-1967, NEMA 12,13, UL-508
Ko te Whakatau Whakamatau - Tuhinga Metal, Steel
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei 10.000" (254.00mm)
Ngā āhuatanga Interior Panels Whakaahuatanga Taipitopito Box Metal, Steel Gray Hinged Door, Lid 42.000" L x 37.380" W (1066.80mm x 949.45mm) X 10.000" (254.00mm)
Hoahoa Hinged Door, Lid Puka Momo Box
Tae Gray Area (L x W) 1570 in² (1.013 m²)