1447AG10
Hammond ManufacturingHammond Manufacturing
Hammond Manufacturing
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 1447AG10
Kaihanga / Waitohu: Hammond Manufacturing
Whakaahuatanga hua BOX STEEL GRAY 36"L X 31.38"W
Ngā Rauemi: 1.1447AG10.pdf2.1447AG10.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 151 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 151 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 1447AG10
Tau Wae 1447AG10 Kaihanga Hammond Manufacturing
He Rahinga Kei te wātea 151 pcs Pepa Raraunga 1.1447AG10.pdf2.1447AG10.pdf
Taumaha 125 lbs (56.7kg) Te matotoru 14 Gauge
Rahi / Rahi 36.000" L x 31.380" W (914.40mm x 797.05mm) Mōhiohio Shipping Drop shipped from the Manufacturer's Warehouse
Raupapa 1447A Ratonga IP54, JIC EGP-1-1967, NEMA 12,13, UL-508
Ko te Whakatau Whakamatau - Tuhinga Metal, Steel
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei 10.000" (254.00mm)
Ngā āhuatanga Interior Panels Whakaahuatanga Taipitopito Box Metal, Steel Gray Hinged Door, Lid 36.000" L x 31.380" W (914.40mm x 797.05mm) X 10.000" (254.00mm)
Hoahoa Hinged Door, Lid Puka Momo Box
Tae Gray Area (L x W) 1130 in² (7290 cm²)