1418N4ALT12
Hammond ManufacturingHammond Manufacturing
1418N4ALT12 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 1418N4ALT12
Kaihanga / Waitohu: Hammond Manufacturing
Whakaahuatanga hua BOX ALUMINUM NAT 60"L X 36"W
Ngā Rauemi: 1.1418N4ALT12.pdf2.1418N4ALT12.pdf3.1418N4ALT12.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 61 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 61 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 1418N4ALT12
Tau Wae 1418N4ALT12 Kaihanga Hammond Manufacturing
He Rahinga Kei te wātea 61 pcs Pepa Raraunga 1.1418N4ALT12.pdf2.1418N4ALT12.pdf3.1418N4ALT12.pdf
Taumaha 83 lbs (37.6kg) Te matotoru 0.100" (2.54mm)
Rahi / Rahi 60.000" L x 36.000" W (1524.00mm x 914.40mm) Mōhiohio Shipping Drop shipped from the Manufacturer's Warehouse
Raupapa 1418 Ratonga IP66, JIC EGP-1-1967, NEMA 4,12,13
Ko te Whakatau Whakamatau - Tuhinga Metal, Aluminum
Te Tae Kaituku Taeke 4 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei 12.000" (304.80mm) Ngā āhuatanga Interior Panels
Whakaahuatanga Taipitopito Box with Mounting Flange Metal, Aluminum Natural Hinged Door, Lid 60.000" L x 36.000" W (1524.00mm x 914.40mm) X 12.000" (304.80mm) Hoahoa Hinged Door, Lid
Puka Momo Box with Mounting Flange Tae Natural
Area (L x W) 2160 in² (1.394 m²)