1418N4ALM12
Hammond ManufacturingHammond Manufacturing
1418N4ALM12 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 1418N4ALM12
Kaihanga / Waitohu: Hammond Manufacturing
Whakaahuatanga hua BOX ALUMINUM NAT 36"L X 30"W
Ngā Rauemi: 1.1418N4ALM12.pdf2.1418N4ALM12.pdf3.1418N4ALM12.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 94 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 94 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 1418N4ALM12
Tau Wae 1418N4ALM12 Kaihanga Hammond Manufacturing
He Rahinga Kei te wātea 94 pcs Pepa Raraunga 1.1418N4ALM12.pdf2.1418N4ALM12.pdf3.1418N4ALM12.pdf
Taumaha 47 lbs (21.3kg) Te matotoru 0.100" (2.54mm)
Rahi / Rahi 36.000" L x 30.000" W (914.40mm x 762.00mm) Mōhiohio Shipping Shipped from Digi-Key
Raupapa 1418 Ratonga IP66, JIC EGP-1-1967, NEMA 4,12,13
Ko te Whakatau Whakamatau - Tuhinga Metal, Aluminum
Te Tae Kaituku Taeke 4 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei 12.000" (304.80mm) Ngā āhuatanga Interior Panels
Whakaahuatanga Taipitopito Box with Mounting Flange Metal, Aluminum Natural Hinged Door, Lid 36.000" L x 30.000" W (914.40mm x 762.00mm) X 12.000" (304.80mm) Hoahoa Hinged Door, Lid
Puka Momo Box with Mounting Flange Tae Natural
Area (L x W) 1080 in² (6968 cm²)