1182Q240P
Hammond ManufacturingHammond Manufacturing
1182Q240P Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 1182Q240P
Kaihanga / Waitohu: Hammond Manufacturing
Whakaahuatanga hua TRANSFORMER TOROIDAL POWER POTTE
Ngā Rauemi: 1.1182Q240P.pdf2.1182Q240P.pdf3.1182Q240P.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 566 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 566 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 1182Q240P
Tau Wae 1182Q240P Kaihanga Hammond Manufacturing
He Rahinga Kei te wātea 566 pcs Pepa Raraunga 1.1182Q240P.pdf2.1182Q240P.pdf3.1182Q240P.pdf
Taumaha 17 lbs (7.7kg) Putanga - Tuarua (Utu Katoa) 240V
Putanga - Kaupapa 117V Putanga - Whakamotu 4000Vrms
Momo Toroidal Kāhua Whakamutunga Wire Leads
Rahi / Rahi 187.96mm Dia Raupapa 1182
Te Matapihi Tuarua (s) Single Matapihi Paraire (s) Dual
Mana - Max 1500 VA Ētahi Ingoa 1182Q240P-ND
HM2480
Momo Tae Chassis Mount Te Tae Kaituku Taeke 4 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 82.55mm
Nama - Whakaputa (Max) 6.3A Tapanga Paatata No
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
1182Q110
1182Q110
Kaihanga: Hammond Manufacturing
Whakaahuatanga: TRANSFORMER TOROIDAL POWER
I roto i te taonga: 905 pcs
Tikiake: 1182Q110.pdf
RFQ
1182R110
1182R110
I roto i te taonga: 818 pcs
Tikiake: 1182R110.pdf
RFQ
1182R117
1182R117
I roto i te taonga: 728 pcs
Tikiake: 1182R117.pdf
1182P30
1182P30
I roto i te taonga: 1276 pcs
Tikiake: 1182P30.pdf
1182R30
1182R30
I roto i te taonga: 1123 pcs
Tikiake: 1182R30.pdf
1182P60
1182P60
Tikiake: 1182P60.pdf
1182Q6
1182Q6
Tikiake: 1182Q6.pdf
1182Q60
1182Q60
I roto i te taonga: 911 pcs
Tikiake: 1182Q60.pdf
1182Q117
1182Q117
Tikiake: 1182Q117.pdf
1182Q240
1182Q240
I roto i te taonga: 448 pcs
Tikiake: 1182Q240.pdf
1182Q12
1182Q12
Tikiake: 1182Q12.pdf
1182Q9
1182Q9
Tikiake: 1182Q9.pdf
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel