1182Q117
Hammond ManufacturingHammond Manufacturing
1182Q117 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 1182Q117
Kaihanga / Waitohu: Hammond Manufacturing
Whakaahuatanga hua TRANSFORMER TOROIDAL POWER
Ngā Rauemi: 1.1182Q117.pdf2.1182Q117.pdf3.1182Q117.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 1182Q117
Tau Wae 1182Q117 Kaihanga Hammond Manufacturing
He Rahinga Kei te wātea 1006 pcs Pepa Raraunga 1.1182Q117.pdf2.1182Q117.pdf3.1182Q117.pdf
Taumaha 13 lbs (5.9kg) Putanga - Tuarua (Utu Katoa) Parallel 117V, Series 234V
Putanga - Kaupapa 117V Putanga - Whakamotu 4000Vrms
Momo Toroidal Kāhua Whakamutunga Wire Leads
Rahi / Rahi 152.40mm Dia Raupapa 1182
Te Matapihi Tuarua (s) Dual Matapihi Paraire (s) Dual
Mana - Max 750 VA Ētahi Ingoa 1182Q117-ND
HM2478
Momo Tae Chassis Mount Te Tae Kaituku Taeke 4 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 73.15mm
Nama - Whakaputa (Max) Parallel 6.42A, Series 3.21A Tapanga Paatata No