V82ZT12P
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
V82ZT12P Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: V82ZT12P
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua VARISTOR 82V 4.5KA DISC 14MM
Ngā Rauemi: V82ZT12P.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
3500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o V82ZT12P
Tau Wae V82ZT12P Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga VARISTOR 82V 4.5KA DISC 14MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 214556 pcs Pepa Raraunga V82ZT12P.pdf
Varistor Voltage (Typ) 82V Varistor Voltage (Min) 73.8V
Varistor Voltage (Max) 90.2V Raupapa ZT
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case Disc 14mm
Ētahi Ingoa F5615TR
V82ZT12P-ND
Tae Mahi -55°C ~ 85°C (TA)
Tuhinga o mua 1 Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Maximum DC Volts 68V
Maximum AC Volts 50V Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Energy 15J
Whakaahuatanga Taipitopito 82V 4.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 14mm I teie nei - Te tere 4.5kA
Capacitance @ Frequency 3380pF @ 1MHz
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
V82ZT12
V82ZT12
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: VARISTOR 82V 4.5KA DISC 14MM
I roto i te taonga: 4223 pcs
Tikiake: V82ZT12.pdf
RFQ
V82ZT2PX2855
V82ZT2PX2855
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: VARISTOR 82V 1.2KA DISC 7MM
I roto i te taonga: 257331 pcs
Tikiake: V82ZT2PX2855.pdf
RFQ
V82ZT2
V82ZT2