V82ZT05P
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
V82ZT05P Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: V82ZT05P
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua VARISTOR 82V 400A DISC 5MM
Ngā Rauemi: V82ZT05P.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
10000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o V82ZT05P
Tau Wae V82ZT05P Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga VARISTOR 82V 400A DISC 5MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 408642 pcs Pepa Raraunga V82ZT05P.pdf
Varistor Voltage (Typ) 82V Varistor Voltage (Min) 73.8V
Varistor Voltage (Max) 90.2V Raupapa ZT
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case Disc 5mm
Tae Mahi -55°C ~ 85°C (TA) Tuhinga o mua 1
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Maximum DC Volts 68V Maximum AC Volts 50V
Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Energy 2.0J Whakaahuatanga Taipitopito 82V 400A Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 5mm
I teie nei - Te tere 400A Capacitance @ Frequency 355pF @ 1MHz
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
V82ZT05PX2855
V82ZT05PX2855
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: VARISTOR 82V 400A DISC 5MM
I roto i te taonga: 327508 pcs
Tikiake:
RFQ
V82ZS4PX2855
V82ZS4PX2855
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: VARISTOR 82V 2.5KA DISC 10MM
I roto i te taonga: 232982 pcs
Tikiake:
RFQ
V82ZT12PX2855
V82ZT12PX2855
Whakaahuatanga: VARISTOR 82V 4.5KA DISC 14MM
Tikiake: V82ZT12PX2855.pdf
V82ZT2
V82ZT2
Whakaahuatanga: VARISTOR 82V 1.2KA DISC 7MM