V68ZS20P
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
V68ZS20P Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: V68ZS20P
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua VARISTOR 68V 2KA DISC 20MM
Ngā Rauemi: V68ZS20P.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o V68ZS20P
Tau Wae V68ZS20P Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga VARISTOR 68V 2KA DISC 20MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 144415 pcs Pepa Raraunga V68ZS20P.pdf
Varistor Voltage (Typ) 68V Varistor Voltage (Min) 61.2V
Varistor Voltage (Max) 74.8V Raupapa ZS
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case Disc 20mm
Tae Mahi -55°C ~ 85°C (TA) Tuhinga o mua 1
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Maximum DC Volts 56V Maximum AC Volts 40V
Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Energy 33J Whakaahuatanga Taipitopito 68V 2kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 20mm
I teie nei - Te tere 2kA Capacitance @ Frequency 9000pF @ 1MHz
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
V68ZS20PX10
V68ZS20PX10
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: VARISTOR 68V 2KA DISC 20MM