V68ZS10P
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
V68ZS10P Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: V68ZS10P
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua VARISTOR 68V 1KA DISC 14MM
Ngā Rauemi: V68ZS10P.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o V68ZS10P
Tau Wae V68ZS10P Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga VARISTOR 68V 1KA DISC 14MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 313161 pcs Pepa Raraunga V68ZS10P.pdf
Varistor Voltage (Typ) 68V Varistor Voltage (Min) 61.2V
Varistor Voltage (Max) 74.8V Raupapa ZS
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case Disc 14mm
Ētahi Ingoa F4077TR
V68ZS10P-ND
Tae Mahi -55°C ~ 85°C (TA)
Tuhinga o mua 1 Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Maximum DC Volts 56V
Maximum AC Volts 40V Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Energy 13J
Whakaahuatanga Taipitopito 68V 1kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 14mm I teie nei - Te tere 1kA
Capacitance @ Frequency 3870pF @ 1MHz