V681HA40
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
V681HA40 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: V681HA40
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua VARISTOR 1067.5V 40KA DISC 40MM
Ngā Rauemi: V681HA40.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
180 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o V681HA40
Tau Wae V681HA40 Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga VARISTOR 1067.5V 40KA DISC 40MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5025 pcs Pepa Raraunga V681HA40.pdf
Varistor Voltage (Typ) 1.0675kV Varistor Voltage (Min) 962V
Varistor Voltage (Max) 1.173kV Raupapa HA
Packaging Bulk Paa / Case Disc 40mm, Formed Tabs
Tae Mahi -55°C ~ 85°C (TA) Tuhinga o mua 1
Momo Tae Bolt Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Maximum DC Volts 875V Maximum AC Volts 680V
Te Tae Kaituku Taeke 9 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Energy 925J Whakaahuatanga Taipitopito 1.0675kV 40kA Varistor 1 Circuit Bolt Mount Disc 40mm, Formed Tabs
I teie nei - Te tere 40kA Capacitance @ Frequency 1900pF @ 1MHz
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
V68CH8
V68CH8
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: VARISTOR 68V 100A 2SMD