V680ZT05P
Hua Hua
Tau Wae: V680ZT05P
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua VARISTOR 680V 400A DISC 5MM
  • Karere
Ngā whakaaturanga o V680ZT05P
Tau Wae V680ZT05P Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga VARISTOR 680V 400A DISC 5MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 270394 pcs Pepa Raraunga
Varistor Voltage (Typ) 680V Varistor Voltage (Min) 612V
Varistor Voltage (Max) 748V Raupapa ZT
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case Disc 5mm
Tae Mahi -55°C ~ 85°C (TA) Tuhinga o mua 1
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Maximum DC Volts 560V Maximum AC Volts 420V
Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Energy 14J Whakaahuatanga Taipitopito 680V 400A Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 5mm
I teie nei - Te tere 400A Capacitance @ Frequency 40pF @ 1MHz
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
V680ZA05P
V680ZA05P
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: VARISTOR 680V 400A DISC 5MM
I roto i te taonga: 206127 pcs
Tikiake: V680ZA05P.pdf
RFQ
V680ZU05P
V680ZU05P
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
I roto i te taonga: 223927 pcs
Tikiake:
RFQ
V680ZT05PX2855
V680ZT05PX2855