V661HA32
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: V661HA32
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua VARISTOR 1050V 25KA DISC 32MM
Ngā Rauemi: V661HA32.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o V661HA32
Tau Wae V661HA32 Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga VARISTOR 1050V 25KA DISC 32MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 7110 pcs Pepa Raraunga V661HA32.pdf
Varistor Voltage (Typ) 1.05kV Varistor Voltage (Min) 945V
Varistor Voltage (Max) 1.155kV Raupapa HA
Packaging Bulk Paa / Case Disc 32mm, Formed Tabs
Tae Mahi -55°C ~ 85°C (TA) Tuhinga o mua 1
Momo Tae Bolt Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Maximum DC Volts 850V Maximum AC Volts 660V
Te Tae Kaituku Taeke 9 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Energy 600J Whakaahuatanga Taipitopito 1.05kV 25kA Varistor 1 Circuit Bolt Mount Disc 32mm, Formed Tabs
I teie nei - Te tere 25kA Capacitance @ Frequency 1000pF @ 1MHz