V661BA60
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
V661BA60 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: V661BA60
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua VARISTOR 1050V 70KA CHASSIS
Ngā Rauemi: V661BA60.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 874 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 874 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o V661BA60
Tau Wae V661BA60 Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga VARISTOR 1050V 70KA CHASSIS Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 874 pcs Pepa Raraunga V661BA60.pdf
Varistor Voltage (Typ) 1.05kV Varistor Voltage (Min) 945V
Varistor Voltage (Max) 1.155kV Raupapa BA
Packaging Bulk Paa / Case Encased Disc
Ētahi Ingoa F4098
V661BA60-ND
Tae Mahi -55°C ~ 85°C (TA)
Tuhinga o mua 1 Momo Tae Chassis Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Maximum DC Volts 850V
Maximum AC Volts 660V Te Tae Kaituku Taeke 21 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Energy 2300J
Whakaahuatanga Taipitopito 1.05kV 70kA Varistor 1 Circuit Chassis Mount Encased Disc I teie nei - Te tere 70kA
Capacitance @ Frequency 4000pF @ 1MHz