V660LA100B
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
V660LA100B Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: V660LA100B
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua VARISTOR 1020V 6.5KA DISC 20MM
Ngā Rauemi: V660LA100B.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o V660LA100B
Tau Wae V660LA100B Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga VARISTOR 1020V 6.5KA DISC 20MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4962 pcs Pepa Raraunga V660LA100B.pdf
Varistor Voltage (Typ) 1.02kV Varistor Voltage (Min) 940V
Varistor Voltage (Max) 1.1kV Raupapa LA
Packaging Bulk Paa / Case Disc 20mm
Tae Mahi -55°C ~ 85°C (TA) Tuhinga o mua 1
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Maximum DC Volts 850V Maximum AC Volts 660V
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Energy 250J
Whakaahuatanga Taipitopito 1.02kV 6.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 20mm I teie nei - Te tere 6.5kA
Capacitance @ Frequency 400pF @ 1MHz
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
V660LA50APX2855
V660LA50APX2855
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: VARISTOR 1080V 4.5KA DISC 14MM
I roto i te taonga: 67434 pcs
Tikiake:
RFQ
V660LA10CP
V660LA10CP
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: VARISTOR 1080V 3.5KA DISC 10MM
I roto i te taonga: 130411 pcs
Tikiake:
RFQ
V660LA10
V660LA10
Whakaahuatanga: VARISTOR 1080V 2.5KA DISC 10MM
Tikiake: V660LA10.pdf
V660LA100BX10
V660LA100BX10
Whakaahuatanga: VARISTOR 1080V 6.5KA DISC 20MM
Tikiake: V660LA100BX10.pdf
V660LA100BPX2855
V660LA100BPX2855
Whakaahuatanga: VARISTOR 1020V 6.5KA DISC 20MM
V660LA10PX1347
V660LA10PX1347
Whakaahuatanga: VARISTOR 1080V 2.5KA DISC 20MM
Tikiake: V660LA10PX1347.pdf
V660LA100BP
V660LA100BP
Tikiake: V660LA100BP.pdf
V660LA100BPX10
V660LA100BPX10