V660LA50A
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
V660LA50A Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: V660LA50A
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua VARISTOR 1080V 4.5KA DISC 14MM
Ngā Rauemi: V660LA50A.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o V660LA50A
Tau Wae V660LA50A Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga VARISTOR 1080V 4.5KA DISC 14MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5167 pcs Pepa Raraunga V660LA50A.pdf
Varistor Voltage (Typ) 1.08kV Varistor Voltage (Min) 972V
Varistor Voltage (Max) 1.188kV Raupapa LA
Packaging Bulk Paa / Case Disc 14mm
Tae Mahi -55°C ~ 85°C (TA) Tuhinga o mua 1
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Maximum DC Volts 850V Maximum AC Volts 660V
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Energy 140J
Whakaahuatanga Taipitopito 1.08kV 4.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 14mm I teie nei - Te tere 4.5kA
Capacitance @ Frequency 200pF @ 1MHz
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
V660LA10PX2855
V660LA10PX2855
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: VARISTOR 1080V 2.5KA DISC 10MM
I roto i te taonga: 115379 pcs
Tikiake:
RFQ
V660LA100BPX2855
V660LA100BPX2855
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: VARISTOR 1020V 6.5KA DISC 20MM
I roto i te taonga: 61458 pcs
Tikiake:
RFQ
V660LA50AP
V660LA50AP
Whakaahuatanga: VARISTOR 1080V 4.5KA DISC 14MM