V620ZT05P
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: V620ZT05P
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua VARISTOR 620V 400A DISC 5MM
Ngā Rauemi:
Te Aatau1 (I nga Utu US)
10000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o V620ZT05P
Tau Wae V620ZT05P Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga VARISTOR 620V 400A DISC 5MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 243269 pcs Pepa Raraunga
Varistor Voltage (Typ) 620V Varistor Voltage (Min) 558V
Varistor Voltage (Max) 682V Raupapa ZT
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case Disc 5mm
Tae Mahi -55°C ~ 85°C (TA) Tuhinga o mua 1
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Maximum DC Volts 505V Maximum AC Volts 385V
Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Energy 13J Whakaahuatanga Taipitopito 620V 400A Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 5mm
I teie nei - Te tere 400A Capacitance @ Frequency 40pF @ 1MHz
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
V620ZC05P
V620ZC05P
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: VARISTOR 620V 400A DISC 5MM
I roto i te taonga: 282189 pcs
Tikiake:
RFQ
V620ZT05PX2855
V620ZT05PX2855
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
I roto i te taonga: 213314 pcs
Tikiake:
RFQ
V620ZC05PX2855
V620ZC05PX2855
V6254A
V6254A
Kaihanga: ASSMANN WSW Components
Whakaahuatanga: ROUND SPACER M3X0.5 BRASS 5MM
Tikiake: V6254A.pdf
V6254C
V6254C
Whakaahuatanga: ROUND SPACER M3X0.5 BRASS 10MM
Tikiake: V6254C.pdf
V620ZS05PX2855
V620ZS05PX2855
V620ZS05P
V620ZS05P
V6254B
V6254B
Whakaahuatanga: ROUND SPACER M3X0.5 BRASS 8MM