V620ZA05P
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
V620ZA05P Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: V620ZA05P
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua VARISTOR 620V 400A DISC 5MM
Ngā Rauemi: V620ZA05P.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
4500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o V620ZA05P
Tau Wae V620ZA05P Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga VARISTOR 620V 400A DISC 5MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 217011 pcs Pepa Raraunga V620ZA05P.pdf
Varistor Voltage (Typ) 620V Varistor Voltage (Min) 558V
Varistor Voltage (Max) 682V Raupapa ZA
Packaging Bulk Paa / Case Disc 5mm
Tae Mahi -55°C ~ 85°C (TA) Tuhinga o mua 1
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Maximum DC Volts 505V Maximum AC Volts 385V
Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Energy 13J Whakaahuatanga Taipitopito 620V 400A Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 5mm
I teie nei - Te tere 400A Capacitance @ Frequency 40pF @ 1MHz
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
V620ZS05P
V620ZS05P
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: VARISTOR 620V 400A DISC 5MM
I roto i te taonga: 240428 pcs
Tikiake:
RFQ
V620ZA05
V620ZA05
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse