V551HB34
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
V551HB34 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: V551HB34
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua VARISTOR 863.5V 40KA SQUARE 34MM
Ngā Rauemi: V551HB34.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
180 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o V551HB34
Tau Wae V551HB34 Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga VARISTOR 863.5V 40KA SQUARE 34MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 11581 pcs Pepa Raraunga V551HB34.pdf
Varistor Voltage (Typ) 863.5V Varistor Voltage (Min) 778V
Varistor Voltage (Max) 949V Raupapa HB34
Packaging Bulk Paa / Case Square 34mm, Formed Tabs
Tae Mahi -55°C ~ 85°C (TA) Tuhinga o mua 1
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Maximum DC Volts 710V Maximum AC Volts 550V
Te Tae Kaituku Taeke 9 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Energy 755J Whakaahuatanga Taipitopito 863.5V 40kA Varistor 1 Circuit Through Hole Square 34mm, Formed Tabs
I teie nei - Te tere 40kA Capacitance @ Frequency 2390pF @ 1MHz
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
V551DHB34
V551DHB34
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: VARISTOR 863.5V 40KA SQUARE 34MM
I roto i te taonga: 6312 pcs
Tikiake: V551DHB34.pdf
RFQ
V551HA32
V551HA32
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: VARISTOR 863.5V 25KA DISC 32MM
I roto i te taonga: 6653 pcs
Tikiake: V551HA32.pdf
RFQ
V5583C
V5583C
Kaihanga: ASSMANN WSW Components
Whakaahuatanga: HEATSINK ALUM ANOD
Tikiake: V5583C.pdf
V551HA40
V551HA40
Whakaahuatanga: VARISTOR 863.5V 40KA DISC 40MM
Tikiake: V551HA40.pdf
V5583E
V5583E
Tikiake: V5583E.pdf
V5583K
V5583K
Tikiake: V5583K.pdf
V551HF34
V551HF34
Tikiake: V551HF34.pdf
V5583G
V5583G
Tikiake: V5583G.pdf
V551HG34
V551HG34
Tikiake: V551HG34.pdf
V5512W
V5512W
Tikiake: V5512W.pdf
V550LU80CPX2855
V550LU80CPX2855
Whakaahuatanga: VARISTOR 880V 10KA DISC 20MM