V550LU80CPX10
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
V550LU80CPX10 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: V550LU80CPX10
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua VARISTOR 880V 10KA DISC 20MM
Ngā Rauemi: V550LU80CPX10.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o V550LU80CPX10
Tau Wae V550LU80CPX10 Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga VARISTOR 880V 10KA DISC 20MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 78725 pcs Pepa Raraunga V550LU80CPX10.pdf
Varistor Voltage (Typ) 880V Varistor Voltage (Min) 792V
Varistor Voltage (Max) 968V Raupapa C-III
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case Disc 20mm
Tae Mahi -55°C ~ 85°C (TA) Tuhinga o mua 1
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Maximum AC Volts 550V Te Tae Kaituku Taeke 25 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Energy 450J
Whakaahuatanga Taipitopito 880V 10kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 20mm I teie nei - Te tere 10kA
Capacitance @ Frequency 120pF @ 1MHz
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
V550LT80CP
V550LT80CP
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: VARISTOR 880V 10KA DISC 20MM
I roto i te taonga: 88857 pcs
Tikiake: V550LT80CP.pdf
RFQ
V550LT80CPX10
V550LT80CPX10
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
I roto i te taonga: 84652 pcs
Tikiake: V550LT80CPX10.pdf
RFQ
V5512W
V5512W
Kaihanga: ASSMANN WSW Components
Whakaahuatanga: HEATSINK ALUM ANOD
Tikiake: V5512W.pdf
V550LU80CP
V550LU80CP