V48MLA1206NT
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: V48MLA1206NT
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua VARISTOR 60.5V 180A 1206
Ngā Rauemi:
Te Aatau1 (I nga Utu US)
10000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o V48MLA1206NT
Tau Wae V48MLA1206NT Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga VARISTOR 60.5V 180A 1206 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 147728 pcs Pepa Raraunga
Varistor Voltage (Typ) 60.5V Varistor Voltage (Min) 54.5V
Varistor Voltage (Max) 66.5V Raupapa MLA
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 1206 (3216 Metric)
Tae Mahi -55°C ~ 125°C (TA) Tuhinga o mua 1
Momo Tae Surface Mount, MLCV Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Maximum DC Volts 48V Maximum AC Volts 40V
Te Tae Kaituku Taeke 11 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Energy 0.90J Whakaahuatanga Taipitopito 60.5V 180A Varistor 1 Circuit Surface Mount, MLCV 1206 (3216 Metric)
I teie nei - Te tere 180A Capacitance @ Frequency 3500pF @ 1MHz