V48MLA1206NH
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
V48MLA1206NH Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: V48MLA1206NH
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua VARISTOR 60.5V 180A 1206
Ngā Rauemi: 1.V48MLA1206NH.pdf2.V48MLA1206NH.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o V48MLA1206NH
Tau Wae V48MLA1206NH Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga VARISTOR 60.5V 180A 1206 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 116041 pcs Pepa Raraunga 1.V48MLA1206NH.pdf2.V48MLA1206NH.pdf
Varistor Voltage (Typ) 60.5V Varistor Voltage (Min) 54.5V
Varistor Voltage (Max) 66.5V Raupapa MLA
Packaging Cut Tape (CT) Paa / Case 1206 (3216 Metric)
Ētahi Ingoa F3826CT Tae Mahi -55°C ~ 125°C (TA)
Tuhinga o mua 1 Momo Tae Surface Mount, MLCV
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Maximum DC Volts 48V
Maximum AC Volts 40V Te Tae Kaituku Taeke 11 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Energy 0.90J
Whakaahuatanga Taipitopito 60.5V 180A Varistor 1 Circuit Surface Mount, MLCV 1206 (3216 Metric) I teie nei - Te tere 180A
Capacitance @ Frequency 3500pF @ 1MHz