V481CA40
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: V481CA40
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua VARISTOR 750V 40KA DISC 40MM
Ngā Rauemi: V481CA40.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o V481CA40
Tau Wae V481CA40 Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga VARISTOR 750V 40KA DISC 40MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4565 pcs Pepa Raraunga V481CA40.pdf
Varistor Voltage (Typ) 750V Varistor Voltage (Min) 675V
Varistor Voltage (Max) 825V Raupapa CA
Packaging Bulk Paa / Case Disc 40mm
Tae Mahi - Tuhinga o mua 1
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Maximum DC Volts 640V Maximum AC Volts 480V
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Energy 650J
Whakaahuatanga Taipitopito 750V 40kA Varistor 1 Circuit Surface Mount Disc 40mm I teie nei - Te tere 40kA