V481CA32
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: V481CA32
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua VARISTOR 750V 25KA DISC 32MM
Ngā Rauemi: V481CA32.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o V481CA32
Tau Wae V481CA32 Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga VARISTOR 750V 25KA DISC 32MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5794 pcs Pepa Raraunga V481CA32.pdf
Varistor Voltage (Typ) 750V Varistor Voltage (Min) 675V
Varistor Voltage (Max) 825V Raupapa CA
Packaging Bulk Paa / Case Disc 32mm
Tae Mahi - Tuhinga o mua 1
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Maximum DC Volts 640V Maximum AC Volts 480V
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Energy 450J
Whakaahuatanga Taipitopito 750V 25kA Varistor 1 Circuit Surface Mount Disc 32mm I teie nei - Te tere 25kA