V480LT7P
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: V480LT7P
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua VARISTOR 750V 1.2KA DISC 7MM
Ngā Rauemi:
Te Aatau1 (I nga Utu US)
10000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o V480LT7P
Tau Wae V480LT7P Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga VARISTOR 750V 1.2KA DISC 7MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 321950 pcs Pepa Raraunga
Varistor Voltage (Typ) 750V Varistor Voltage (Min) 675V
Varistor Voltage (Max) 825V Raupapa LT
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case Disc 7mm
Tae Mahi -55°C ~ 85°C (TA) Tuhinga o mua 1
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Maximum DC Volts 640V Maximum AC Volts 480V
Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Energy 35J Whakaahuatanga Taipitopito 750V 1.2kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 7mm
I teie nei - Te tere 1.2kA Capacitance @ Frequency 50pF @ 1MHz
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
V480LT40AP
V480LT40AP
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: VARISTOR 750V 4.5KA DISC 14MM
I roto i te taonga: 157967 pcs
Tikiake: V480LT40AP.pdf
RFQ
V480LS80CPX2855
V480LS80CPX2855
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: VARISTOR 750V 10KA DISC 20MM
I roto i te taonga: 74314 pcs
Tikiake: V480LS80CPX2855.pdf
RFQ
V480LT7PX2855
V480LT7PX2855
Whakaahuatanga: VARISTOR 750V 1.2KA DISC 7MM