V480LT40A
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
V480LT40A Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: V480LT40A
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua VARISTOR 750V 4.5KA DISC 14MM
Ngā Rauemi: V480LT40A.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o V480LT40A
Tau Wae V480LT40A Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga VARISTOR 750V 4.5KA DISC 14MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4966 pcs Pepa Raraunga V480LT40A.pdf
Varistor Voltage (Typ) 750V Varistor Voltage (Min) 675V
Varistor Voltage (Max) 825V Raupapa LT
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case Disc 14mm
Tae Mahi -55°C ~ 85°C (TA) Tuhinga o mua 1
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Maximum DC Volts 640V Maximum AC Volts 480V
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Energy 105J
Whakaahuatanga Taipitopito 750V 4.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 14mm I teie nei - Te tere 4.5kA
Capacitance @ Frequency 270pF @ 1MHz
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
V480LT40APX2855
V480LT40APX2855
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: VARISTOR 750V 4.5KA DISC 14MM