V480LC80BP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
V480LC80BP Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: V480LC80BP
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua VARISTOR 732.5V 6.5KA DISC 20MM
Ngā Rauemi: V480LC80BP.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o V480LC80BP
Tau Wae V480LC80BP Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga VARISTOR 732.5V 6.5KA DISC 20MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 126931 pcs Pepa Raraunga V480LC80BP.pdf
Varistor Voltage (Typ) 732.5V Varistor Voltage (Min) 675V
Varistor Voltage (Max) 790V Raupapa LC
Packaging Bulk Paa / Case Disc 20mm
Tae Mahi -55°C ~ 85°C (TA) Tuhinga o mua 1
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Maximum DC Volts 640V Maximum AC Volts 480V
Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Energy 180J Whakaahuatanga Taipitopito 732.5V 6.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 20mm
I teie nei - Te tere 6.5kA Capacitance @ Frequency 500pF @ 1MHz
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
V480LC80CPX2855
V480LC80CPX2855
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: VARISTOR 750V 10KA DISC 20MM
I roto i te taonga: 77952 pcs
Tikiake: V480LC80CPX2855.pdf
RFQ
V480LC80B
V480LC80B
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: VARISTOR 732.5V 6.5KA DISC 20MM