V480LC80B
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
V480LC80B Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: V480LC80B
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua VARISTOR 732.5V 6.5KA DISC 20MM
Ngā Rauemi: V480LC80B.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o V480LC80B
Tau Wae V480LC80B Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga VARISTOR 732.5V 6.5KA DISC 20MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4548 pcs Pepa Raraunga V480LC80B.pdf
Varistor Voltage (Typ) 732.5V Varistor Voltage (Min) 675V
Varistor Voltage (Max) 790V Raupapa LC
Packaging Bulk Paa / Case Disc 20mm
Tae Mahi -55°C ~ 85°C (TA) Tuhinga o mua 1
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Maximum DC Volts 640V Maximum AC Volts 480V
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Energy 180J
Whakaahuatanga Taipitopito 732.5V 6.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 20mm I teie nei - Te tere 6.5kA
Capacitance @ Frequency 500pF @ 1MHz
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
V480LC80CPX2855
V480LC80CPX2855
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: VARISTOR 750V 10KA DISC 20MM
I roto i te taonga: 77952 pcs
Tikiake: V480LC80CPX2855.pdf
RFQ
V480LC80BPX2855
V480LC80BPX2855
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: VARISTOR 732.5V 6.5KA DISC 20MM
I roto i te taonga: 112072 pcs
Tikiake:
RFQ
V480LC7P
V480LC7P
Whakaahuatanga: VARISTOR 750V 1.2KA DISC 7MM
Tikiake:
V480LC80BP
V480LC80BP
Tikiake: V480LC80BP.pdf
V480LC40A
V480LC40A
Whakaahuatanga: VARISTOR 750V 4.5KA DISC 14MM
Tikiake: V480LC40A.pdf
V480LC40AP
V480LC40AP
Tikiake: V480LC40AP.pdf
V480LC80BPX10
V480LC80BPX10