V420LS20CPX10
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
V420LS20CPX10 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: V420LS20CPX10
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua VARISTOR 6.5KA DISC 14MM
Ngā Rauemi: V420LS20CPX10.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
3200 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o V420LS20CPX10
Tau Wae V420LS20CPX10 Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga VARISTOR 6.5KA DISC 14MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 104057 pcs Pepa Raraunga V420LS20CPX10.pdf
Varistor Voltage (Min) 612V Varistor Voltage (Max) 748V
Raupapa C-III Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case Disc 14mm Tae Mahi -55°C ~ 85°C (TA)
Tuhinga o mua 1 Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Maximum AC Volts 420V
Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Energy 185J Whakaahuatanga Taipitopito 6.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 14mm
I teie nei - Te tere 6.5kA
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
V420LS20APX2855
V420LS20APX2855
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: VARISTOR 680V 4.5KA DISC 14MM
I roto i te taonga: 173942 pcs
Tikiake:
RFQ
V420LS20CP
V420LS20CP
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: VARISTOR 680V 6.5KA DISC 14MM